Výkopové práce minibagrom

Realizujeme výkopové práce minibagrom JCB 8018. Súčasťou výbavy minibagra sú podkopové lyžice o šírkach 20, 30, 45 cm a svahovacia 100 cm lyžica. Minibager má pracovnú šírku 140 cm, avšak v prípade potreby je možné ho zúžiť na 100 cm, vďaka čomu sa vieme dostať aj do zúžených priestorov.
 
Ponúkame Vám kompletnú realizáciu zákaziek ako napríklad kanalizačné, vodovodné alebo plynové prípojky. Súčasťou realizácie je výkop, dovoz potrebného piesku/kameniva, uloženie potrubí vrátane odborného napojenia, zásyp a úprava terénu, prípadne aj odvoz stavebného odpadu/výkopovej zeminy. Pri uvedených zákazkách si vieme zabezpečiť kompletný materiál potrebný na realizáciu.
 
Samozrejmosťou sú aj samostatné výkopové práce, napríklad aj pri oddrenážovaní rodinných domov, kopaní základových pásov či rýh na rôzne účely. Ponúkame Vám tiež úpravy terénov. 
 
Súčasťou našej výbavy je aj minidumper na premiestnenie vykopanej zeminy, či na priblíženie piesku alebo kameniva potrebného na zásyp, ktorý sa rovnako ako minibager dokáže pohybovať v úzkych priestoroch.
 
Pre viac informácií a objednávky nás neváhajte kontaktovať.

Výmena plynového kotla